SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Am si eu o intrebare pentru o locatie

In jos 
AutorMesaj
sakalu
Partener de joc

Varsta : 31
Localizare : Sura-Mica sibiu

MesajSubiect: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Joi Noi 19, 2009 11:27 am

Salutate sunt nou in acest domeniu detin o replica de cateva luni si nu am participat ink la nici un joc organizat, am iesit doar cu niste prieteni care detin si ei replici. Intrebarea mea se referea la locatia "SURA" unde este mai exact aceasta locatie?????
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Joi Noi 19, 2009 11:33 am

Bun venit Sakalule,

legat de locatia de la Sura iti recomand sa citesti mai intai acest topic: http://sectia9.forumz.ro/decizii-club-f6/comunicat-privind-locatia-sura-t82.htm

Stiu ca fiind din Sura, pentru tine ar fi foarte comod sa mergi acolo la jocuri, insa nefiind o locatie parasita, cum este cea de la Vestem de exemplu, a trebuit sa fim de acord cu respectarea unor conditii pentru a ni se permite accesul acolo.

Cand se vor organiza jocuri la respectiva locatie si te vei anunta pentru participare, pune din nou intrebarea legata de localizare in cadrul discutiei despre jocul respectiv si vei fi indrumat cum sa ajungi.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
sakalu
Partener de joc

Varsta : 31
Localizare : Sura-Mica sibiu

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Joi Noi 19, 2009 11:45 am

NU aveam degand sa merg singur pe cont propriu dar eram curios dak ii locatia din sura mica la intrare undeva pe dreapta in halele acelea "parasite" partial. mersi oricum pentru informatii. Chiar am sa urmaresc cand se organizeaza un joc acolo si o sa vin si eu sa vad cum este.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Joi Noi 19, 2009 11:50 am

da, aceea este locatia, cum intri in sura pe dreapta

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Mar Feb 09, 2010 9:55 am

Voi cand mai organizati un joc la Sura?
Cu cele mai a dracului respecte....Marshal
Sus In jos
COP
S9 Unit

Varsta : 36
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Mar Feb 09, 2010 12:41 pm

in 31 ianuarie s-a jucat la sura

Sus In jos
DreKu
S9 Unit

Varsta : 33
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   Mar Feb 09, 2010 1:36 pm

week-endul asta nu cred ca se joaca la Sura .... posibil urmatorul week-end ... te asteptam sa mai schimbam o "bila" ... Friends

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare pentru o locatie   

Sus In jos

Am si eu o intrebare pentru o locatie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Agora :: Intrebari si Raspunsuri-
Mergi direct la: