SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 37
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Vin Dec 30, 2011 2:32 am

Bun gasit comunitatii de airsoft din Sibiu,

Numele meu este Gabriel Moldovan, cunoscut in comunitatea de airsoft ca si Ghost Leader.

Inca de la inceputul proiectului Ghost Gear, obiectivul meu numarul 1 a fost sa ajung in timp sa ofer jucatorilor de airsoft cea mai variata oferta de produse relationate cu airsoftul. Imi imaginam un magazin pe care eu ca jucator de airsoft sa gasesc de la sireturile folosite de X armata pana la replici Systema.

Cu o oferta de catalog care in prezent numara 2433 produse (numar care creste de la saptamana la saptamana) obiectivul meu este aproape atins. Spun aproape, deoarece inca nu am gasit un furnizor pentru sireturi... :P

Te invit asadar sa consulti probabil cea mai completa oferta de echipamente airsoft din Romania la adresa: magazinpacpac.ro

Si pentru ca sunt de parere ca orice text fara poze e plictisitor...

Daca ti-au placut jucariile de mai sus... te invit pe magazinpacpac.ro ca sa vezi mult mai multe.

La urmatoarea ta comanda, te invit sa scrii in formularul de comentarii al comenzii codul airsoft sibiu si voi avea un cadou pentru tine, pe care ti-l voi trimite impreuna cu comanda.

Un an nou plin de succese sa aveti!

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Duke
Komrad

Varsta : 38
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Lun Ian 09, 2012 10:33 am

Ce frumoasa prezentare, acu` stim cum te cheama, tot, tot, da` Cenepeu` nu-l ziceti domne ? Pai se poate asa? Nebun

p.s. Bereta e din matase de Damasc ? ma tenteaza M40 de la Snow Wolf... O fii bun de ceva? Merg upgradeuri, chestii la el?
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Lun Ian 09, 2012 11:48 am

daca asta e un mod mai subtil de a ma intreba daca ti-am facut plata prin paypal la polonez... am facut-o dar inca nu am primit nici un raspuns de la el.

...................................................................................................................................

Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Lun Ian 09, 2012 11:53 am

Ghost Leader a scris:
daca asta e un mod mai subtil de a ma intreba daca ti-am facut plata prin paypal la polonez... am facut-o dar inca nu am primit nici un raspuns de la el.

Am si uitat... de cateva minute, insa in fine, mesajul meu era unul serios, ne-tendentios, ne-malitios, fara nici un os, doar din fire`s nevricos. Serios. :chaplin:
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Lun Ian 09, 2012 11:59 am

ok, sa zicem Come on

Baretul se poate up-grada destul de elegant. Ursu poate sa iti dea mai multe detalii.
Bereta e din lana batuta. Doar eticheta interioara e din matase (dar nu cred ca e de Damasc ca scrie Made in Germany)

Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   Lun Ian 09, 2012 10:12 pm

Eu am o bereta facuta cadou de prieten bun, tot lana, a crosetat-o el cu manutele lui pana i s-au tocit andrelele ca scobitorile.
Ceea ce ma intereseaza in viitorul apropiat pe mine si pe un boiler ambulant, e Sw`ul.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]   

Sus In jos

Noutatile Ghost Gear / Decembrie 2011 [www.magazinpacpac.ro]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Piata Neagra :: Oferte Magazine-
Mergi direct la: