SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Mier Ian 26, 2011 1:33 am

Nu te poti numi un jucator adevarat de Airsoft daca nu ai urmatoarele:
http://gearsoc.com/board/viewtopic.php?f=26&t=6521

ENJOY
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Mier Ian 26, 2011 3:11 am

si cel mai important sa te cheme LORD_SEX

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Duke
Komrad

Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Mier Ian 26, 2011 4:03 am

Vraja marii ... ala este ori dealer ori 15 echipe si-ai pozat echipamentele. cool oricum.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Mier Ian 26, 2011 7:05 am

Duke a scris:
Vraja marii ... ala este ori dealer ori 15 echipe si-ai pozat echipamentele. cool oricum.

Eu stiu pe unul in Italia ( si ca el mai sunt multi ) are 47 de replici de airsoft.
Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Mier Ian 26, 2011 11:50 pm

Cedric Gracia a scris:
Duke a scris:

Eu stiu pe unul in Italia ( si ca el mai sunt multi ) are 47 de replici de airsoft.

:affraid:
Sus In jos
DreKu
S9 Unit

Varsta : 33

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Joi Ian 27, 2011 12:31 am

Este idolul meu ! Si eu vreauuuuu !!!! Uauuuu!

...................................................................................................................................

Sus In jos
adso
S9 Unit

Varsta : 41

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Joi Ian 27, 2011 3:48 am

DreKu a scris:
Este idolul meu ! Si eu vreauuuuu !!!! Uauuuu!
sa ai grija sa fie si functionale :)

go forward, keep going!!!
Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   Lun Feb 21, 2011 3:57 am

Si aici ... ,,$30,000 and 3 years of airsoft., Collection from start to finish."

Link
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...   

Sus In jos

Pana unde se poate merge cu echipamentul de airsoft...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Agora :: Coltul cu Balauri-
Mergi direct la: