SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Dum Sept 26, 2010 11:53 pm

OP Argus a luat sfarsit

Cu o durata de 21 de ore, Op Argus a luat sfarsit. Multumim pe aceasta cale fiecarui jucator din Mures, Cluj, Medias si Sibiu care a facut totusi un sacrificiu sa ajunga la acest eveniment. Ne-am bucurat sa revedem prieteni vechi si de ce nu sa ne facem unii noi.

De asemenea multumim participantilor pentru un joc curat. S-a vazut ca ati luat in serios povestea si obiectivele misiunilor. Pentru a imbunatatii evenimentele urmatoare, cei care ati participat aveti pe privat rugamintea de a completa un chestionar care sa ne ajute sa avem o viziune de ansamblu a ceea ce a insemnat acest eveniment, cu punctele lui tari si cele slabe.

Va asteptam la urmatoarea misiune derivata din OP Argus (de data asta un joc de zi) undeva in urmatoarele doua luni. Ne propunem sa facem din GROUND ZERO un eveniment in care fiecare operatiune sau misiune sa fie influentata de finalul celei anterioare asa ca... povestea continua.

Pozele stranse pana acum pot fi vazute aici .: (pozele vor putea fi si descarcate, insa dupa ce le strangem de la toti participantii/estimam ca acest lucru va fi posibil vineri 1 Octombrie)

Tot zilele astea, urmeaza sa postam si punctajul facut de fiecare echipa si povestea operatiunii, asa cum a evouluat ea. Unii mai au de recuperat cu somnul, asa ca va rugam sa aveti putintica rabdare... :P

Va invitam in continuare sa postati impresiile voastre de la joc. Sunt convins ca au fost multe situatii care merita povestite.

Numai ganduri bune in numele meu, al colegilor din S9 si 4XL!

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Adi
Mures Airsoft Team

Varsta : 30
Localizare : Targu Mures

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Lun Sept 27, 2010 12:18 pm

va multumim si noi pentru tot,totul a fost super tare ! salutari de la targu mures !
La multi ani Sektion 9 !!
Sus In jos
Celios

Varsta : 36
Localizare : CLUJ NAPOCA

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 2:13 am

Multumiri de invitatir si din partea RENEGADES CLUJ. Joc fain,omuleti faini, si ceea ce e cel mai important nu au fost nici un fel de certuri si neintelegeri.. Asteptam continuare si desigur punctajele si povestea.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 3:08 am

povestea cu ce s-a intamplat: http://www.6mm.ro/groundzero/op_argus/op_argus.htm
vine si punctajul, doar sa il recuperez de la NoTech fiindca au plecat cu el.

...................................................................................................................................

Sus In jos
Duke
Komrad

Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 4:34 am

Ghost Leader a scris:
povestea cu ce s-a intamplat: http://www.6mm.ro/groundzero/op_argus/op_argus.htm
vine si punctajul, doar sa il recuperez de la NoTech fiindca au plecat cu el.

Super povestea, mai ales corelata cu poze. Am ras tare bine . Fain, fain, felicitari multe ptr. toata munca, sunt sigur ca nu a fost usor deloc. Bravo! aplauze
Sus In jos
Celios

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 5:21 am

Vreau sa mentionez urmatoarele chesti.....KIA a pus un mic contract pe capul lui Luci din CRY ARM....HEHEHEHE..si in general tot ce inseamna Operatiune CRY ARM va fi sabotata de catre REGAT.
Cei doi eroi ai Regatului care au intimpinat o groaza de dificultati si au murit ducand la capat misiunile incredintate "VOR FII RAZBUNATI"...Moarte mercenarilor..
LONG LIVE THE KINGDOME
Sus In jos
Luci
Mures Airsoft Team

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 6:55 am

ma simt flatat Celios Campion
Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 9:44 pm

Pacat de poze, trebuiau mai multe . Data viitoare nu te mai ascult GhostBuster.

Ruari, fi-tiar lanterna al naibii, imi place Becks. Bale
Sus In jos
Ruairi
Overload Crew

Localizare : Sibiu RO

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 10:09 pm

Becks iti aduc
Sus In jos
Celios

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mar Sept 28, 2010 11:45 pm

Oricum fain jucat..si pina la urma Sobolanii au fost sobolaniti...tztztz
Sus In jos
Adi
Mures Airsoft Team

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mier Sept 29, 2010 12:27 am

Celios a scris:
Oricum fain jucat..si pina la urma Sobolanii au fost sobolaniti...tztztz

Tare replica ta lol!
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mier Sept 29, 2010 10:52 am

Intr-un final avem si punctajele... mai greu cu cainii rebelilor care papa tot ce prind insa cu ajutorul KIA, numerele au fost puse cap la cap. Punctajul poate fi vazut aici .:

Povestea evenimentului asa cum s-a derulat ea dupa deciziile luate de team-leaderi si felul in care si-au atins misiunile poate fi citita aici .:

In caz ca vi se face dor sa mai revedeti putinele poze din pacate care s-au facut, le puteti vedea aici .:

Reamintesc faptul ca un pachet cu toate pozele stranse va fi pus la dispozitie pentru descarcare vineri seara (Celios astept pozele de la tine si care ati mai facut cu telefoanele).

De asemenea, rog pe cei care nu au completat formularele de feedback sa o faca pentru a ne ajuta sa imbunatatim evenimentele marca Ground Zero viitoare. Acestea sunt confidentiale. Nu ne intereseaza cine le completeaza (daca vrei iti scrii callsignul, daca nu... nu) ci doar sa avem un barometru obiectiv al ceea ce a fost.

Ultima editare efectuata de catre Ghost Leader in Joi Sept 30, 2010 12:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Celios

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mier Sept 29, 2010 10:12 pm

Ore sunt singurul care nu poate accesa linkul cu punctajele
Wink ?
Sus In jos
djmany
Partener de joc

Varsta : 34
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mier Sept 29, 2010 10:19 pm

nici la mine nu merge Huooooooooooo
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 12:10 am

incearca acum!

Sus In jos
miezu
4XL Team

Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 12:54 am

AM FOST TRADATIIIII :neo:

Dupa ce am avut cele mai grele dificile si interesante misiuni avem doar 170 pct la NO TECH?? IMPOSIBIL
Ati fraudat albitrajul Nu ma prinzi!
Sus In jos
Celios

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 6:37 am

Intrebarea mea e ..daca KIA a ucis UNIT X-ul si aia au vazut finalul doar in poze..de ce au asa de multe puncte domle...tztztz ,,nu e treaba curata... Uauuuu!

IN sfarsit nu conteaza punctele cita vreme e si continuare....Hai episodu doi URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Sus In jos
Celios

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 6:39 am

miezu a scris:

Dupa ce am avut cele mai grele dificile si interesante misiuni avem doar 170 pct la NO TECH?? IMPOSIBIL
Cine a tradat????

si voi nu aveti puncte ca alea sunt considerate tehnologie la voi.... :) si voi sunteti antitehnologie... hehehehe
Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 8:37 am

miezu a scris:

Nu stiu ce tot vorbiti, eu ca lider spiritual la Komrad sunt multumit. Very Happy

Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Sept 30, 2010 8:37 am

Sus In jos
Dada

Localizare : Sibiu/Constanta

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Vin Oct 01, 2010 12:57 am

Friends good one Duke!
Sus In jos
Dasher
S9 Unit

Varsta : 35

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Vin Oct 01, 2010 4:24 am

dupa plecarea lui Ruairi, nu a mai fost bifata nici o foaie cu misiunile indeplinite... deci trebuie recalculate Campion

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Vin Oct 01, 2010 6:36 am

pai, parca dumneata trebuia sa le bifezi ca si TL inlocuitor...

Sus In jos
Duke
Komrad

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Mier Oct 06, 2010 9:46 pm

Ghost Leader a scris:
pai, parca dumneata trebuia sa le bifezi ca si TL inlocuitor...

Dasher you`re busted ! Nebun
Sus In jos
Dada

Localizare : Sibiu/Constanta

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   Joi Oct 07, 2010 12:53 am

Cateva au fost bifate, si cateva nu. M-am uitat pe ele, asa ca duzilor... Come on va rog Silly me
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]   

Sus In jos

Ground Zero :: OP Argus [dupa joc]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: C1 OP Argus-
Mergi direct la: