SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Chestii funny

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Feb 22, 2014 4:15 am

imi explica si mie:
1. ce gen de muzica e asta?
2. ce pot face sa pot sa cant asa?

Embarassed 

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
serghei
S9 Unit

Varsta : 39
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Feb 22, 2014 4:52 am

iti recomand LSD ...si niste prieteni care sa iti faca o editare audio BUNA !!!:)))

...................................................................................................................................

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mar Feb 25, 2014 3:10 am

unde gasesc asa ceva?

Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

Varsta : 29
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Apr 12, 2014 5:29 am

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Apr 18, 2014 7:05 am

Laughing 

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mier Apr 23, 2014 12:18 pm

Mai baieti, voi ati avut cosmaruri legate de airsoft? Eu da. Am visat ca mi-a luat foc bateria in pistol  Laughing 
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mier Apr 23, 2014 9:54 pm

Shocked 

psihanalitic vorbind, este subconstientul tau care incearca sa iti atraga un semnal de avertisment in ceaa ce priveste

pentru ca

Oricum, suntem alaturi de tine si avem incredere ca o sa depasesti situatia si o sa putem sa iti oferim asa ceva:

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Lun Mai 26, 2014 12:44 pm

Moky azi dimineata, dupa cabana....
Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mar Mai 27, 2014 4:30 am

Moky la cabana :)
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Mai 31, 2014 9:41 am

o multime de tutoriale despre cum sa faci una alta prin casa: https://www.youtube.com/channel/UCH0FVCcsDd00tw6m6mUj4Yg

astia da "mesteri"

Rock rulez 

Sus In jos
Paul .
S9 Unit

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Dum Iun 01, 2014 10:25 pm

Ghost Leader a scris:
unde gasesc asa ceva?

@ Ghost nu stiu daca iti vine sa crezi, dar am eu un pui ratacit, si mai sunt cateva prin colturile acoperiselor pe aici prin zona
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Iun 05, 2014 12:49 am

Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Lun Aug 11, 2014 11:26 pm

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mar Aug 12, 2014 7:29 am

Laughing saracu' paulica

Sus In jos
Paul .
S9 Unit

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Dum Sept 07, 2014 10:35 am

pentru ca din seria road rage si pentru ca disneyland

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Sept 19, 2014 12:34 pm

long story short: un duda sparge bricheta, iese gaz si face bum

Sus In jos
Alien_
S9 Unit

Varsta : 49

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Sept 20, 2014 11:19 am

Daca va mai aduceti aminte de reclamele de la apa minerala, o sa va distrati copios de clip-ul de mai jos!

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Sept 20, 2014 11:32 am

P.U.L.A. :))
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Lun Sept 29, 2014 1:55 pm

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Noi 21, 2014 2:13 am

ascultam rave zilele astea si ma intrebam "ok, asta cum se danseaza?". Asa ca am gasit un tutorial cu figuri de rave...

copii din cernobal jucand ping pong mi se pare deosebita  Laughing

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 2:38 am

Jurnalul unei retire de 6 ani...

Azi, Ionut mi-a cerut sa fiu iubita lui, dar cum nu stiu prea bine ce inseamna asta, am decis sa o spionez pe sora mea cu iubitul ei.
Cand a ajuns iubitul ei, s-au dus spre canapea, s-au asezat si au vorbit un pic… atunci el a stins aproape toate luminile si a inceput sa o imbratiseze si sa o sarute… Atunci ea a inceput sa se imbolnaveasca pentru ca a inceput sa se schimbe la fata… Iubitul sau, ma gandesc, a crezut la fel pentru ca ii baga mana sub bluza sa ii simta inima, dar dupa cum parea, avea probleme ca nu isi dadea seama pe unde e. Am crezut ca si el a inceput sa se imbolnaveasca pentru ca a fost un moment in care nu respira niciunul. Cred ca lui incepuse sa ii fie frig pentru ca bagase mana sub fusta la sora mea. Atunci ea s-a imbolnavit si mai tare pentru ca incepu sa aiba spasme acolo pe canapea. Cred ca avea febra pentru ca ea ii zicea ca e infierbantata si ca nu mai putea rezista. Atunci, am descoperit motivul bolii: era un vierme imens ce i se bagase iubitului surorii mele in pantaloni. El puse mana pe el (sa nu scape). Cand sora mea il vazu, se sperie foarte tare: ochii ei se facura mari si spuse ca era cel mai mare din cati vazuse. Ea incepu sa se enerveze si incerca sa ii smulga capul viermelui muscandu-l. Dar dintr-o data ea scoase un sunet ciudat si lasa viermele sa cada (imi imaginez ca o muscase). Atunci, il apuca cu amandoua mainile, ca sa il tina mai bine, in timp ce iubitul ei scoase un tub de guma dintr-o cutiuta si i-l puse pe cap viermelui nenorocit ca sa nu o mai muste pe sora-mea. Ea se aseza pe spate si desfacu picioarele ca sa poata sa taie viermele (ca un foarfece). Iubitul o ajuta sa prinda viermele si incepura sa se bata acolo. Ea incepu sa se zbata si sa tipe ca o nebuna, gata-gata sa rupa canapeaua. Imi imaginez ca voiau sa ucida viermele strivindu-l intre ei doi. Dupa un timp, nu se mai miscara si incepura sa respire greu, pentru ca erau obositi din cauza bataii. Iubitul surorii mele se ridica fiind siguri ca au ucis viermele. Eu banuiam ca viermele era mort, pentru ca atarna imobil, si bucati de creier ii ieseau din cap. Sora mea si iubitul ei erau foarte obositi din cauza asta si incepura sa se mangaie, pentru a se odihni… dar VIERMELE NU ERA MORT. ERA VIU!!! Se ridica din nou si aproape ca ii surprinse pe amandoi. Ce noroc pe sora mea ca l-a vazut si il ataca din nou ajutata de iubitul ei. De data asta sora mea incerca sa ucida viermele asezandu-se deasupra lui. Dupa cateva minute de lupta, reusira sa il omoare…de data asta da, era mort pentru ca iubitul surorii mele ii smulse pielea de deasupra si o arunca la gunoi. Eu cred ca viermii au 7 vieti ca pisicile si mi se pare mie ca nu e prea bine sa fii iubita cuiva asa ca… O sa ii spun lui Ionut ca NU! NU VREAU SA FIU IUBITA LUI!

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 5:50 am

P**a asta... Numai necazuri aduce!
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 5:53 am

Noroc ca o avut prezenta de spirit sora-sa si o scos viermele din gura la timp. Daca ii inghitea creierii crestea un vierme si in ea. Se putea transforma si ea in iubit.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 6:39 am

Stiam eu ca o sa the aprinda povestea asta...

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 7:06 am

Una si pentru cougar ca e mai romantic asa de felu lui:

Un tanar voia sa-i cumpere iubitei sale un dar de Craciun, si nu prea stia ce pentru ca erau de putina vreme impreuna. Dupa ce s-a gandit cu grija, a ales sa ia o pereche de manusi ca fiind cadoul cel mai potrivit: romantic, dar nu prea personal. Insotit de sora mai mica a iubitei, s-a dus la magazin si a cumparat o pereche de manusi albe. Sora si-a cumparat un obiect de lenjerie intima…alb…dantelat. In timp ce impacheta, vanzatoarea a incurcat pachetele, asa ca sora a luat manusile iar tanarul a luat lenjeria. Fara sa verifice continutul, el a expediat pachetul iubitei sale impreuna cu urmatorul mesaj:
“Am ales acest dar pentru ca in timp ce ne plimbam seara prin parc am obsevat ca nu obisnuiesti sa porti asa ceva. Daca n-ar fi fost sora ta as fi ales modelul mai lung, cu nasturi, dar ea poarta modelul scurt, care se da jos mai usor. Chiar daca culoarea e mai pastel, nu se murdaresc usor. Vanzatoarea mi-a aratat ca si ea poarta aceeasi culoare si chiar dupa o purtare de trei saptamani aratau inca bine. Am pus-o sa incerce perechea pe care am cumparat-o pentru tine si ii venea minunat. As vrea sa fiu langa tine sa te ajut prima oara cu imbracarea lor; sunt gelos ca alti barbati vor atinge matasea lor delicata inaite de a te vedea din nou. Dupa ce te dezbraci, aminteste-ti sa sufli inauntru putin pentru ca altfel va ramane umezeala ce se formeaza in timpul purtarii. Ah, de cate ori ii voi saruta in anul care vine! Sper ca miercuri seara, in ajun de Craciun, cand ne vom intalni… vei purta cadoul numai pentru mine. Cu toata dragostea !
P.S. Am auzit ca ultima moda e sa nu se traga chiar pana sus, ca sa se vada putin blanita.”

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 10:34 am

Ce ai tras pe nas gabi? :))
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Dec 25, 2014 11:29 am

scortisoara

am mai gasit ceva prin borcanele de la Fagaras

Sus In jos
Alien_
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Dec 26, 2014 11:55 am

CAPITALISM IN FORMA PURA
COMERT :  CERERE  - OFERTA
"Fata inteligenta caut barbat cu salariul de 500mii$ /an"
 O femeie din New York a scris pe un site financiar cerand  sfaturi despre cum sa gaseasca un sot bogat: deja acest fapt singur e  distractiv, dar  partea cea mai tare este ceea ce i-a raspuns un tip.  
  *Ea*:
Sunt o fata frumoasa ( mai mult, foarte frumoasa) de 28  ani. Sunt inteligenta si am multa clasa. As vrea sa ma casatoresc cu  cineva care castiga minim jumate de milion de dolari pe an. Exista pe site-ul asta vreun barbat care sa castige atat? Sau sotii ale unor milionari care pot sa-mi dea sfaturi pe aceasta tema? Am avut deja relatii cu barbati care castigau 200 sau 250 mii $, dar acest lucru nu-mi permite sa locuiesc in Central Park West.
Cunosc o doamna care face yoga cu mine, care s-a casatorit cu un bancher bogat si traieste la Tribeca, nu e atat de frumoasa ca mine si nici macar atat de inteligenta. Asa ca ma intreb, ce a facut ca sa merite acest lucru si de ce eu nu reusesc? Cum pot sa ajung la nivelul ei?

*EL*:
Am citit e-mailul dvs cu mult interes, m-am gandit profund  la cazul dvs si am elaborat un prospect al situatiei dvs. Va asigur ca nu va fac sa pierdeti timpul, deoarece castig 500 mii $ pe an. Clarificat acest lucru, consider faptele in urmatorul mod:
Ceea ce dvs oferiti, vazut din perspectiva unui barbat ca acela pe  care-l cautati e pur si simplu o afacere foarte proasta. Si acest lucru din urmatoarele motive:
Lasand la o parte blablabla, ceea ce dvs oferiti e o negociere foarte simpla. Dvs oferiti frumusetea dvs fizica, iar eu ofer banii mei.
Propunere foarte clara aceasta; dar exista o mica problema. In mod sigur frumusetea dvs se va diminua putin cate putin si intr-o zi va disparea, in timp ce e foarte probabil sa creasca progresiv contul meu in  banca. Asadar in termeni economici, dvs sunteti un activ care sufera de depreciere in timp ce eu sunt un activ care produce dividende.
Dvs nu numai ca suferiti o depreciere, aceasta e progresiva si creste in fiecare an! Va explic mai bine: azi dvs aveti 28 de ani, sunteti frumoasa si veti continua sa fiti pt urmatorii 5/10 ani, dar din ce in ce mai putin. Si intr-o zi, cand veti observa o poza a dvs de azi va veti da seama ca ati devenit o pruna uscata. Acest lucru inseamna, in termeni de piata, ca azi sunteti bine cotata in epoca, ideala sa fiti vanduta, nu cumparata. Utilizand un limbaj wall street cine va poseda azi, trebuie sa va puna in "trading position" pozitie de
comert si nu "buy and hold" (cumpara si tine), cum se pare ca sugerati.
Asadar in termeni comerciali, casatoria ("buy and hold") cu dvs nu e o afacere buna pe termen mediu/lung.
In schimb inchirierea pe o anumita perioada poate fi chiar si din punct de vedere social o afacere inteleapta si am putea s-o luam in calcul. Am putea sa avem o relatie pt o anumita perioada. ..... Huuummm ....
Daca ma gandesc bine si ca sa ma asigur de cat sunteti de inteligenta, cu clasa si frumoasa, eu potential "client care inchiriaza" asa o "masina", cer ceea ce este corect: sa facem un test drive. Va rog sa stabiliti data si ora.

Cu stima

Investitorul dvs

Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Dec 26, 2014 1:09 pm

Apoi numai un inginer putea sa ii taie asa macaroana la fata

Sus In jos
Alien_
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Mier Ian 07, 2015 4:58 am

Ghost, apropo de inginer, mai am una:

MANAGERUL SI INGINERUL

Un tip zboara cu balonul admirand peisajul rural pe care-l survoleaza.
La un moment dat isi da seama ca s-a ratacit si, observand un om dedesubt, coboara balonul sa-l intrebe unde se afla.
- Nu te supara, am nevoie de ajutorul tau. Trebuie sa ma intalnesc cu un prieten intr-o jumatate de ora si nu stiu unde sunt.
- Cu placere: te afli la bordul unui balon, la 10m deasupra solului, coordonatele fiind 41 de grade latitudine nordica si 63 de grade longitudine estica.
La care tipul din balon, nervos, zice:
- Cu siguranta, esti inginer!
- Ai dreptate, cum ti-ai dat seama?
- Pai foarte simplu: toate datele pe care mi le-ai dat sunt corecte din punct de vedere tehnic, dar nu-mi rezolva problema, n-am nici cea mai mica idee ce sa fac cu informatiile primite, si sunt in continuare la fel de ratacit ca si inainte.
Si inginerul:
- Tu cu siguranta esti manager!
- Ai dreptate, de unde stii?
- Pai e si mai simplu: habar n-ai unde esti si nici incotro te indrepti; ai facut o promisiune pe care habar n-ai cum s-o tii, si mai mult, te bazezi pe mine sa-ti rezolv problema. Rezultatul e ca esti tot in rahatul in care erai si inainte de a te intalni cu mine, numai ca acum ai impresia ca e vina mea!

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Feb 06, 2015 9:31 am

Fanul meu

[img][/img]
Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Feb 06, 2015 10:25 am

am vazut asa in direct :))
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Vin Feb 06, 2015 10:56 am

M-am dat drecu...
Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Feb 07, 2015 12:01 am

Ba trebuie sa recunosc. Si eu sunt un mare fan al tau!
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Feb 07, 2015 3:01 am

sa fie clar:

BALLIN Definition / BALLIN Means
The definition of BALLIN is "Playing basketball" or "Living the good life"

si se pare ca exista si o oda inchinata maretului Ballin:

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Sam Feb 07, 2015 4:32 am

haha :))

Tu mai ai de asteptat Gabi pana sa apara melodie cu numele Ghost Leader :))
Sus In jos
LucianH
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Chestii funny   Joi Mar 05, 2015 2:16 am

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Chestii funny   

Sus In jos

Chestii funny
Sus