SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   Vin Feb 05, 2010 1:58 am

Bine v-am gasit,

Intr-un final, dupa nenumarate teste inauguram lansarea http://www.magazinpacpac.ro. Nu va lasati inselati de numele sugubat... Laughing pentru ca atunci cand vine vorba de distractie, luam lucrurile in serios.

Am initiat Ghost Gear cu trei obiective in minte: sa oferim cea mai variata oferta de produse airsoft din Romania; sa fim mai degraba consultanti decat vanzatori; sa rasplatim fidelitatea clientilor pe care preferam sa ii privim ca pe niste parteneri.

Ce ne-am propus?

- sa avem una din cele mai bogate oferte din romania (in data lansari, baza de date cuprindea 1262 produse disponile + 315 indisponibile)
- actualizarea zilnica a stocurilor cu cele ale furnizorilor (adica ce se vede pe site e pe stoc si poate fi comandat)
- preturi decente (la care in timp o sa incercam sa mai lucram)
- programe de fidelizare (momentan acestea exista doar pentru cluburi & echipe, insa urmeaza dezvoltarea unora si individual)
- raspuns rapid (adica o comanda platita azi, sa o ai in cel mult 9 zile - Primim un transport in fiecare luni dimineata in care se afla produsele platite cel tarziu in joia anterioara)

Speram ca in timp sa ajungem si noi sa fim priviti ca un partener, pentru orice veteran in ale airsoftului sau pasionat aflat la inceput de drum.

Pentru a raspunde intrebarilor tale, am pregatit un mic ghid in care am urmarit sa acoperim orice posibila intrebare aici .:

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::

Ultima editare efectuata de catre Ghost Leader in Sam Feb 06, 2010 1:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.6mm.ro
miezu
4XL Team

Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   Vin Feb 05, 2010 4:24 am

MULTA BAFTA DOMNULE GHOST CU NOUL MAGAZIN
PROMITEM SA FIM CLIENTI FIDELI
(asteptam masa si si dansul de inaugurare aplauze )
Sus In jos
valik
Meerkats Team

Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   Vin Feb 05, 2010 9:21 am

Multa bafta cu magazinul
Sigur o sa cumpar de la tine, sa aduci multe accesorii din clasa M...
Sus In jos
Luci
Mures Airsoft Team

Localizare : Targu Mures

MesajSubiect: Re: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   Vin Feb 05, 2010 11:20 pm

Rock rulez bafta multa!~
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   Mier Sept 29, 2010 2:06 am

Te-ai intrebat daca poti sa ai precizie, metal si blowback la un pret decent? Raspunsul este DA. Pentru a te convinge te invitam sa intri aici .: si sa vezi cu ochisorii tai.

APS (Accuracy Pneumatics Shooting) este
o companie din Hong Kong care activeaza pe piata din 2001. Adresandu-se
initial doar segmentului paint-ball, misiunea companiei este de a oferi
o precizie ridicata a replicilor fabricate.

Proiectate de inginerii din Hong Kong si produse de fabricile din China, replicile ofera un excelent raport pret/calitate.

Toate replicile sunt echipate cu sistem EBB (Electrical Blow Back),
care ofera un plus de realism trageriilor. Fiecare model vine cu numar
de serie unic, insa cel mai mare avantaj al replicilor APS este precizia cu care vin din fabricatie.

ATENTIE!
Pachetul include si o baterie 9,6V 800
mAh incarcator, insa acestea au rolul doar de a oferi
clientului posibilitatea sa testeze replica nefiind potrivite pentru replicile cu
sistem EBB, fiind recomandate baterii de calitate mai buna.

IN CAT TIMP IMI AJUNGE COMANDA SI CAT MA COSTA?
In principiu, la Sibiu nu tinem replici si acumulatori pe stoc. Acestea sunt comandate de la furnizori si in conditiile in care comanda este facuta pana Joi, Joia urmatoare jucaria este in maineile tale.

Comenzile de peste 150 Ron beneficiaza de transport gratuit, asa ca la achizitia unei replici nu te costa nimic in plus fata de pretul afisat pe site.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)   

Sus In jos

Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Piata Neagra :: Oferte Magazine-
Mergi direct la: