SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc duminica 03.07.2016

In jos 
AutorMesaj
Maverick

Varsta : 31
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Joc duminica 03.07.2016   Joi Iun 30, 2016 8:06 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 03 Iulie

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea.

// Cine?
0. Ilie. Propun sa ne intalnim la ora 7:45 si la 8:00 sa plecam spre locatie.

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

In cazul in care nu este facut post pentru joc, oricine (membru S9, sau partener de joc, sau Meerkats, sau Dac) poate sa deschida post pentru joc. Important este sa ne vedem, sa jucam si sa ne simtim bine. Nu exista un responsabil oficial pentru deschis posturi cu zile de joc.
Sus In jos
Tiranu
S9 Unit

Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Joi Iun 30, 2016 12:00 pm

Salut,dupa cum cred ca ati vazut sunt nou pe forum si chiar si in domeniul jocurilor de Airsoft.As vrea sa particip si eu la Jocul de Duminica,daca nu este vreo problema,indiferent ca o sa fiu spectator sau participant la joc,nu am pretentii.Vreau sa vad in ce consta Airsoftul din punct de vedere practic si sa incerc sa ma integrez in cercul de oameni ce participa. Multumesc .
Sus In jos
Paul .
S9 Unit

Varsta : 23
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Vin Iul 01, 2016 4:45 am

Paulica- sura
Salutare ady, poti sa vii cu noi, sa vezi cum este, noi asteptam participanti noi, o sa fi spectator primele runde, dupa care ai putea sa intri si tu la un meci
Sus In jos
Legioner
S9 Unit

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Vin Iul 01, 2016 5:41 am

merge cineva la joc?
Sus In jos
Paul .
S9 Unit

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Vin Iul 01, 2016 11:11 am

Eu ma retrag, a aparut ceva in program de la 12, si nu mai pot sa vin, diatractie faina daca mergeti
Sus In jos
Maverick

Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Vin Iul 01, 2016 11:45 am

Noi suntem 4 care venim. Eu, titanu, radu+un prieten. Eu m-am inscris pe meerkats.

Ma asteptam sa se inscrie mai multi. Cand am participat prima data in aprilie au fost vreo 25 in total.
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Sam Iul 02, 2016 9:27 am

Serghei & Ttzutzu....daca se anunta aici pe forum minim 8 jucatori

...................................................................................................................................

Sus In jos
Legioner
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Sam Iul 02, 2016 11:24 am

Tocmai mi-am reparat replica si vreau sa o testez neaparat inainte de joc. Am nevoie de o cladire si de aceea trebuie sa ajung la Sura. Pentru mine ii foarte important sa stiu cum trage si unde, pe urma joc in liniste.
Sus In jos
flash

Varsta : 38

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Sam Iul 02, 2016 11:25 am

salut, de la meerkats suntem 2 anuntati - flash si hackeru`
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   Sam Iul 02, 2016 2:36 pm

ne vedem la transilvania la 8 30

...................................................................................................................................

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc duminica 03.07.2016   

Sus In jos

Joc duminica 03.07.2016
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: