SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc duminica 26.06.2016

In jos 
AutorMesaj
Maverick

Varsta : 31
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Joc duminica 26.06.2016   Sam Iun 25, 2016 2:42 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 26 Iunie

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea.

// Cine?
0. Ilie.
1. Ghost. are 19 bile pt Ilie.
2. Danezu'

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

In cazul in care nu este facut post pentru joc, oricine (membru S9, sau partener de joc, sau Meerkats, sau Dac) poate sa deschida post pentru joc. Important este sa ne vedem, sa jucam si sa ne simtim bine. Nu exista un responsabil oficial pentru deschis posturi cu zile de joc.
Sus In jos
Maverick

MesajSubiect: Re: Joc duminica 26.06.2016   Sam Iun 25, 2016 5:03 am

1. Ghost Leader. are 19 bile pt Ilie.
2. Danezu'
Sus In jos
Maverick

MesajSubiect: Re: Joc duminica 26.06.2016   Dum Iun 26, 2016 12:43 am

Am postat si pe forum meerkats.

Jocul de azi s-a anulat din lipsa jucatori.

Ce reguli aveti atunci cand nu se inscriu suficienti oameni pe forum si exista incertitudine daca se va juca sau nu?
Stiu ca exista unii care nu se inscriu si vin direct la locatie. Insa asta creeaza situatii ca cea de azi in care unii merg la intalnire (sala), merg la o locatie si nu mai apare nimeni.

Pot sa propun sa stabilim pe forum cu cel putin o zi inainte, exact cine vine si unde se merge? (cu ceva flexibilitate normal)
Stiu ca sunt nou, insa intalnirea de la sala transilvania mi se pare din experienta de pana acum o pierdere de vreme (pana ne intalnim, pana mai fumam o tigara, nu stii exact cine mai vine, pana se merge la locatie..)
A venit vara si la ora 9 deja e cald. Sunt total de acord cu Hackeru' sa fim la 8:30 la locatie. poate chiar mai devreme.

Ma conformez oricaror reguli le aveti/face, insa nu mi-ar placea sa ma trezesc duminica la ~7 si sa aflu la ora 9 stand in camp si soare ca nu mai vine nimeni.(Flash stie ce vorbesc :) )

Mersi si astept feedback.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc duminica 26.06.2016   

Sus In jos

Joc duminica 26.06.2016
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: