SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 4:39 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 13.12.2015

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea. As propune locatia S9 de la Sura (un complex de grajduri in stare buna, beton pe jos)

// Cine?
1. Ghost (prezent daca ne strangem minim 6)
2. ...

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
serghei
S9 Unit

Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 4:50 am

1. Serghei (joc cu Ciocanu in echipa ...ca am vazut ca s-a antrenat temeinic la poligon Very Happy)

...................................................................................................................................

Sus In jos
TZUTZU
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 4:52 am

1. Serghei (joc cu Ciocanu in echipa ...ca am vazut ca s-a antrenat temeinic la poligon Very Happy)
2. TzuTzu ....joc cu Balinu...ca sigur va veni si el :))
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

Varsta : 31
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 7:48 am

1. Stafie (daca vin 6 cai frumosi)
2. Serghei (joc cu Ciocanu in echipa ...ca am vazut ca s-a antrenat temeinic la poligon Very Happy)
3. TzuTzu ....joc cu Balinu...ca sigur va veni si el :))
4. Ballinu (joc cu tzutzu in echipa ca la cat am lipsit am ramas amandoi la fel de in urma cu tehnica) Friends
Sus In jos
Ciocanu'
Meerkats Team

Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 8:12 am

Esti funny Serghei ... si eu vreau sa joc cu tine ca sa te pot alerga putin (in 6 luni fac Mr. Olympia din tine daca jucam de 3 ori pe saptamana impreuna).

PS: Vedem ce se strange la noi pe forum și povestim sambata seara.

Ultima editare efectuata de catre Ciocanu' in Joi Dec 10, 2015 1:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
betel9euse

Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 9:10 am

5. betel9euse
Sus In jos
Junioru'

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 11:09 am

6. Junioru'
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Joi Dec 10, 2015 11:37 am

Auzi la Ciocanu' ce fantezii are! De trei ori pe saptamana Laughing
Sus In jos
Ciocanu'
Meerkats Team

Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 12:12 am

Acum am vorbit cu Brumă de la Cluj care mi-a zis că se organizează la Sebeș un joc la care participă băieți din Sebeș, Alba, Luduș și Cluj.
Sincer eu m-aș duce acolo pentru că se vor strânge peste 30 de oameni sigur.

Detalii aici: https://www.facebook.com/events/1045907252126117/

PS: Mai am 2 lucuri în mașină
Sus In jos
Alien_
S9 Unit

Varsta : 49

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 12:16 am

7. Alien

Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 7:35 am

Hmmm ...nu suna rau Sebes pentru duminica, locatia arata foarte fain....e la 30 min de Sibiu. As veni si eu cu Tzuzu ...daca mai sunt doritori spuneti aici sa ne organizam pe masini :)

Sus In jos
TZUTZU
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 9:45 am

aho aho copii si frati....scrieti aici...nu ezitati
Sus In jos
Şişu

Varsta : 22
Localizare : Sura Mica

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 12:07 pm

8.USH
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Vin Dec 11, 2015 1:23 pm

USH ...te rog pune o poza reala la profilul tau ...si adauga o descriere sa sectiunea "noi veniti"...ca sa stim cu totii cine esti

Sus In jos
TZUTZU
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 1:15 am

Camarazi,...in final ..ce facem??mergem si noi la Sebes ???
Sus In jos
Alien_
S9 Unit

Varsta : 49

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 3:36 am

Spuneti, unde mergem? Eu sunt dispus si pentru Sebes. Si eu pot sa vin cu masina.

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 4:41 am

In cazul de fata, pas, eu ma retrag :) distractie placuta
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 9:05 am

Balline ...pe viitor lasa ca scriu eu ca te retragi :)))))...sa mai diversificam

Sus In jos
Ballin
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 12:43 pm

Oki doki. Si acum, dupa cum v-am obijnuit, ma razgandesc din nou si zic ca vin Laughing

Raspuns final: vin Friends
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 12:43 pm

eu nu pot sa vin la sebes, insa vin la Sala Transilvania dimineata, in caz ca jucam in Sibiu. Cine vrea in Sibiu, ca locatie de joc ar fi locatia S9 de la Sura Mica.

Ballinu ma poti lua si pe mine?

Sus In jos
G-bone

Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Sam Dec 12, 2015 1:27 pm

9, 10 - G-bone, K-boom, la Sala Transilvania.
Sus In jos
Junioru'

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Dum Dec 13, 2015 6:59 am

Cel mai șmecher joc :)
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   Lun Dec 14, 2015 12:26 am

la cat mai multe!

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura   

Sus In jos

Joc Duminica 13 DEC / Locatie "noua" - Sura
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: