SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone

In jos 

As prefera sa joc la...
1. Medias
0%
 0% [ 0 ]
2. Cisnadioara
25%
 25% [ 1 ]
3. Vestem
50%
 50% [ 2 ]
4. Paintball Zone (5 ron de caciula)
0%
 0% [ 0 ]
5. Oriunde, doar sa joc
25%
 25% [ 1 ]
Total voturi : 4

AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Joi Noi 19, 2015 10:19 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 22 Noiembrie

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea. Dati cu votul in sondajul de mai sus!

// Cine?
1. Ghost Leader (prezent daca ne strangem minim 6)
2. ...

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

In cazul in care nu este facut poste pentru joc, oricine (membru S9, sau partener de joc, sau Meerkats, sau Dac) poate sa deschida post pentru joc. Important este sa ne vedem, sa jucam si sa ne simtim bine. Nu exista un responsabil oficial pentru deschis posturi cu zile de joc.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
SoulReaver

Varsta : 28
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Joi Noi 19, 2015 11:01 am

1.Ghost Leader(prezent daca ne strangem minim 6)
2.SoulReaver(Oriunde,doar sa joc :) )
Sus In jos
torky_cougar
S9 Unit

Varsta : 41
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 20, 2015 4:48 am

3, 4 cougar +1

...................................................................................................................................

COUGAR 08 CRA CRA
Sus In jos
Lex

Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 20, 2015 9:58 am

3, 4 cougar +1
5.Lex
6.Betel9euse
Sus In jos
serghei
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 20, 2015 4:38 pm

3, 4 cougar +1
5.Lex
6.Betel9euse
7. Serghei

Sus In jos
Legioner
S9 Unit

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 21, 2015 3:29 am

3, 4 cougar +1
5.Lex
6.Betel9euse
7.Serghe
8.Legioner ajung intre 9:00/9:30 Vestem
Sus In jos
Mr_kid
S9 Unit

Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 21, 2015 10:50 am

9.Mr_kid

Sus In jos
ovidiu.mitrea
S9 Unit

Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 21, 2015 10:58 am

10.ovy
Sus In jos
Ciocanu'
Meerkats Team

Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 21, 2015 2:06 pm

Venim și noi 3 ... oriunde ... joc sa fie
Sus In jos
Ciocanu'
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 5:05 am

Super joc azi :)
Sus In jos
Mr_kid
S9 Unit

Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 5:05 am

Confirm

Sus In jos
Ciocanu'
Meerkats Team

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 5:08 am

Puneti pozele pe https://www.wetransfer.com/ la adresa ciocanu@meerkats.ro ....tks
Sus In jos
betel9euse

Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 6:26 am

Dadada
Sus In jos
betel9euse

Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 7:00 am

Si eu vreau pozeleee! Very Happy
Sus In jos
Lex

Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 22, 2015 7:22 am

Ma sa jucat frumos, Inca 100 de ani de jocuri asa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   

Sus In jos

Joc Duminica 22 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: