SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone

In jos 

As prefera sa joc la...
1. Medias
50%
 50% [ 3 ]
2. Cisnadioara
0%
 0% [ 0 ]
3. Vestem
33%
 33% [ 2 ]
4. Paintball Zone (5 ron de caciula)
0%
 0% [ 0 ]
5. Oriunde, doar sa joc
17%
 17% [ 1 ]
Total voturi : 6

AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Lun Noi 09, 2015 1:05 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 15 Noiembrie

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea. Dati cu votul in sondajul de mai sus!

Eu as propune o incursiune la Medias la Aviatie. Nu se stie cat mai e in picioare locatia respectiva si baietii de acolo sunt multi si faini. Ce parere aveti? Merge orice replica.

// Cine?
1. Ghost Leader (prezent daca ne strangem minim 6)
2. ...

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

In cazul in care nu este facut poste pentru joc, oricine (membru S9, sau partener de joc, sau Meerkats, sau Dac) poate sa deschida post pentru joc. Important este sa ne vedem, sa jucam si sa ne simtim bine. Nu exista un responsabil oficial pentru deschis posturi cu zile de joc.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
SoulReaver

Varsta : 28
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mier Noi 11, 2015 10:50 pm

1. Ghost Leader(prezent daca ne strangem minim 6)
2. SoulReaver(Medias suna bine Very Happy)
Sus In jos
serghei
S9 Unit

Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 13, 2015 8:27 am

in sibiu daca se joaca....vin si eu :)

...................................................................................................................................

Sus In jos
betel9euse

Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 13, 2015 10:30 am

3. Serghei (in sibiu daca se joaca....vin si eu :)
4. betel9euse (oriunde)
Sus In jos
Punisher
S9 Unit

Varsta : 29

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 2:35 am

4. betel9euse (oriunde)
5. Punisher (in Sibiu as vrea)
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 3:25 am

Din pacate am sa ma retrag. Joc frumos sa aveti!

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 4:02 am

hai baieti cu inscrisu la joc duminica ...ca nu mai prindem noi prea multa vreme buna

P.S. primii doi care se inscriu primesc un bonus ....le spun care este Victoria's Sercret :)

Sus In jos
betel9euse

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 4:12 am

@serghei: Se pune dacă mă mai înscriu o dată? :))
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 4:40 am

@betel9euse...facem noi sa fie bine...ca sa nu fie rau :))

Sus In jos
betel9euse

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 6:02 am

@serghei: No tot e bine și așa rău. :p
Sus In jos
SoulReaver

Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 9:14 am

Deci se joace maine pana la urma??
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 10:46 am

io zic ca da...chiar daca suntem putini...putem face un joc fain :)...si mai vin vreo 2 de la meerkats.

zic sa ne vedem la 8 jumate la sala transilvania.

Sus In jos
Valky

Varsta : 33

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 11:54 am

4. betel9euse (oriunde)
6. Valky- dar unde mergem pana la urma?? Medias sau Sb?
Sus In jos
betel9euse

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 11:56 am

Pentru atâția oameni trebuie să fim nebuni să mergem pana a Mediaș.
Sus In jos
Junioru'

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 12:05 pm

4. betel9euse (oriunde)
6. Valky- dar unde mergem pana la urma?? Medias sau Sb?
7.Junioru' ( Sibiu as vrea.)
Sus In jos
betel9euse

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 12:15 pm

Am eu bile.
Sus In jos
Punisher
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 2:25 pm

Ramane la Vestem sa jucam? Sunt 2 persoane pe forumul meerkats care ziceau ca vin. Le zicem sa vina si ei? Eu as vrea sa vin direct in locatie. Cine mai vine cu masina la Transilvania?
Sus In jos
serghei
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 4:03 pm

eu zic ca ar fi bine sa vi la trasnsilvania ...nu stiu cate masini au sa fie ...dar daca nu sunt destule ...nu vom avea cu ce sa mergem la vestem ...si atunci solutia va ramane ....dumbrava

...sper sa nu te trezesti singur la vestem in cazul asta :)

Sus In jos
Punisher
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 14, 2015 5:19 pm

Ok, vin la Transilvania atunci.
Sus In jos
Junioru'

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Lun Noi 16, 2015 6:34 am

betel9euse ai un pm :))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   

Sus In jos

Joc Duminica 15 Nov / Medias, Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: