SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone

In jos 

As prefera sa joc la...
1. Vestem
11%
 11% [ 1 ]
2. Cisnadioara
0%
 0% [ 0 ]
3. Paintball Zone (5 ron de caciula)
0%
 0% [ 0 ]
4. Oriunde, doar sa joc.
89%
 89% [ 8 ]
Total voturi : 9

AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit

Varsta : 38
Localizare : Sibiu, Romania

MesajSubiect: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mar Noi 03, 2015 12:49 am

Dupa cum zice si titlul postului, deschidem lista pentru jocul de Duminica asta - 8 Noiembrie

// Cand?
Ne vedem la Transilvania la 08.30. Se joaca pana ne simtim bine.

Orice credeti ca se preteaza ca recuzita pentru un joc interesant, aduceti cu incredere si testam.

// Unde?
Unde decide majoritatea. Dati cu votul in sondajul de mai sus!

// Cine?
1. Ghost Leader (prezent daca ne strangem minim 6)
2. ...

In cazul in care vrei sa vii dar astepti pana in ultimul moment sa vezi cati se strang, sa ai in vedere ca ma sunt oameni care fac asa si nu au sa posteze decat cu o seara inainte de joc. Cel mai ok, ar fi, sa postezi ca esti "prezent daca se strang minim X jucatori". Asa se evita situatia in care oamenii care se anunta din timp isi fac alte planuri cand vad ca nu sunt destui jucatori.

In cazul in care nu este facut poste pentru joc, oricine (membru S9, sau partener de joc, sau Meerkats, sau Dac) poate sa deschida post pentru joc. Important este sa ne vedem, sa jucam si sa ne simtim bine. Nu exista un responsabil oficial pentru deschis posturi cu zile de joc.

...................................................................................................................................

::::::: magazin airsoft .:. replici .:. echipamente .:. consumabile ::::::
Sus In jos
http://www.6mm.ro
betel9euse

Varsta : 36
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mar Noi 03, 2015 1:00 am

2. betel9euse
Sus In jos
SoulReaver

Varsta : 29

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mar Noi 03, 2015 2:33 am

2. betel9euse
3. SoulReaver
Sus In jos
Lex

Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mier Noi 04, 2015 3:27 am

2. betel9euse
3. SoulReaver
4. Lex
Sus In jos
Paul .
S9 Unit

Varsta : 23
Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Mier Noi 04, 2015 4:57 pm

2. betel9euse
3. SoulReaver
4. Lex
5. Paulica- prefeer si eu terenul de paintball daca jucam cu detoate, cu bun simt, daca nu eu vreau vestem
Sus In jos
Danezu'

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Joi Noi 05, 2015 1:19 pm

6.Danezu' - oriunde , Dar Sa jucam .
Sus In jos
Punisher
S9 Unit

Varsta : 29

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Joi Noi 05, 2015 1:53 pm

2. betel9euse
3. SoulReaver
4. Lex
5. Paulica- prefeer si eu terenul de paintball daca jucam cu detoate, cu bun simt, daca nu eu vreau vestem
6. Danezu' - oriunde , Dar Sa jucam .
7. Punisher - as prefera Vestem
Sus In jos
Legioner
S9 Unit

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 06, 2015 12:29 pm

2. betel9euse
3. SoulReaver
4. Lex
8. Legioner - din cauza frigului ajung pe la 10...prefer Vestem
Sus In jos
Junioru'

Localizare : sibiu

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Vin Noi 06, 2015 11:35 pm

2. betel9euse
3. SoulReaver
4. Lex
8. Legioner - din cauza frigului ajung pe la 10...prefer Vestem
9.FuSsy -  oriunde.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Sam Noi 07, 2015 1:12 pm

Deci ramane vestem

...................................................................................................................................

Sus In jos
Legioner
S9 Unit

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 08, 2015 2:18 am

Baieti imi cer scuze dar nu am putut ajunge din probleme de familie...
Sus In jos
Lex

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Dum Noi 08, 2015 9:56 am

Pacat ca nu ai putut veni.
Sus In jos
Danezu'

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Lun Noi 09, 2015 1:09 pm

Baietii , imi pare rau ca nu am putut venii , am probleme cu umarul si nu stiu cand o sa pot sa vin....
Sus In jos
Lex

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Lun Noi 09, 2015 1:14 pm

Insanatosire grabnica Dane!
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   Joi Noi 19, 2015 12:58 pm

m-am jucat putin cu ce am filmat si a iesit asta:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone   

Sus In jos

Joc Duminica 8 Nov / Vestem, Cisnadioara, Paintball Zone
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Jocuri saptamanale si Evenimente :: Jocuri, Intalniri, Evenimente Publice-
Mergi direct la: